Okul Tableti

Tablet üzerine gereken tüm içerikleri bulacağınız bir site.

 • Yeni çıkan tablet tanıtımları
 • Akıllı tahta kullanımı
 • Tablet uygulamaları (eğitim içerikli)
 • Akıllı tahta içerikleri ders anlatım uygulamaları
 • Fatih projesi ve yenilikler.

10 thoughts on “Okul Tableti

 1. Tabletim artık eba markete bile girmiyor. Tıklıyorum `Lütfen bekleyiniz` yazısı kalıyor hiçbir şekilde girmiyor ne yapmalıyım?

 2. Tabletim Eskiden eba markete giriyordu ama artık girmiyor lütfen bekleyiniz yazısında kalıyor bi türlü giremiyorum markası vestel bu sene dağıtıldı ne yapabilirim?

 3. Tabletinizin eba markete girmesi için ilk önce tabletinizde internet olması gerekir.okula gidince benim tabletime fatihin kendi interneti geliyor.ama sadce okulda geliyor.siz de varmı yokmu anlamak için ana menüye girin cihaz yönetim gibi birşey var.tabletiniz açılmadan önceki gibi bir yer çıkıyor.orada hep kablosuz internetleri gösteriyor ya orada yazması gerekiyor.ama sizde de sadece okulda çekebilir.başka internete bağlanınca çekiyormu bilmiyorum ama ben onunla bağlandım.bir de google play store den wattpad diye birşey indireceksiniz.daha sonra eba markete girip ders kitaplarını indirin.işte bu kadarr.umarım işinıze yarar.anlatabilmişimdir umarımm:)

 4. Müşteri hizmetlerine başvurun.Eğer okulda kullanmayacaksınız ilgili bölümde “tablet Sıfırlama” bölümüne bakabilirsiniz.

 5. Eba şifremi unuttum öğretmenim şifreler sıfırlandı diğerek şifremi vermedi tabletimi sıfırladım açamıyorum bütün bilgiler ders notlarım içinde kaldı yardımcı olurmusunuz efendim.

 6. Tabletim Çalındı Ne Yapmalıyım
  Rott Falan Hiç Bişi Atmamıştım
  Kurumsal Cihaz Yönetimi Falan Hepsi De Vardı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir